Контакти:

+38(067)982-86-83

E-mail: soleg.hng@gmail.com

Написати повідомлення


Адреса:

Україна

Житомирська обл., м. Коростень,

вул. В. Сосновського, 65д

Схема проїзду

Ємності з нержавіючої сталі
Ємності з нержавіючої сталі власного виробництва:

Компанія «ХІММАШНАФТОГАЗ» розробляє креслення та виготовляє ємності з нержавіючої сталі різного призначення для багатьох галузей промисловості: харчової (ємності для виробництва, зберігання та переробки вина, шампанського, спирту, напоїв, мінеральної води, молока, олії тощо), хімічної промисловості , косметичної та інших.

Ємності з нержавіючої сталі (резервуари) виготовляються у різних варіантах виконання: від 100л до 30000л.

Дані ємності можуть бути:

Відповідно до технічних, експлуатаційних та економічних вимог Замовника ми можемо запропонувати нержавіючі ємності наступного матеріального виконання: сталі феритної структури — AISI 430, аустенітної структури – AISI 201, AISI 304, AISI 316, AISI 321, з титаном. Товщина стінок може бути від 0,8мм до 30,0мм.

Компанія «ХІММАШНАФТОГАЗ» на всі ємності з нержавіючої сталі надає гарантію, а також видає сертифікат відповідності та паспорт якості з протоколом випробування зварних швів на міцність та герметичність.

Основні види ємностей з нержавіючої сталі, що виготовляються нами:

Резервуари вертикальні (РВС):

Призначені для зберігання харчових видів рослинних олій, виноматеріалів, сиропів та багатьох інших рідин. Застосовується на олійноекстракційних заводах, підприємствах переробки молока, а також для виробництва напоїв, соків, виноконьячної продукції, пивоварень.

Технічні характеристики:

Об’єм V, м3: 100 … 5000

Діаметр, мм: 4900…22800

Висота, мм: 6000…13000

Товщина стінок, мм: 4…10

Кількість поясів: 4…6

Маса, кг: 8200…132000

Матеріальне виконання: вуглецева або нержавіюча сталь.

Купажні ємності:

Призначені для швидкого перемішування двох та більше компонентних рідин. Купажні ємності використовуються при виробництві вина та винних напоїв.

Технічні характеристики:

Циліндричний бак з нержавіючої сталі необхідного обсягу з конічним днищем та плоскою відкидною кришкою. Бак обладнаний необхідною запірною арматурою, трубним діоптром або прозорим шлангом, миючою головкою, рамним пристроєм, що перемішує.

Ємності для нагрівання та охолодження:

Призначені для зберігання та проведення технологічних операцій, що вимагають здійснення термічних впливів на продукт.

Використовуються при виготовленні та зберіганні харчових рідин у певному температурному проміжку. Застосовуються при виробництві та зберіганні молока та молочної продукції, вина, лікеро-горілчаної продукції та ін.

Технічні характеристики:

Одностінна ємність оснащена “сорочкою” охолодження або “сорочкою” обігріву. Кришка ємності має пласку форму. Ємність може бути укомплектована пристроєм, що перемішує, миючими головками, мірною трубкою, патрубками зливу та наливу рідини та ін.

Ємності зберігання та резервування:

Призначені для накопичення, підготовки, переробки та зберігання продукту за умов, які потребують дотримання температурного режиму. Мають широке застосування у харчовій промисловості.

Технічні характеристики:

Посудина циліндричної форми, що складається з внутрішнього та зовнішнього корпусу. Днища ємностей виконуються з отбортовкою R= 40мм, задля унеможливлення появи шкідливих мікроорганізмів. Простір між корпусами заповнено теплоізоляційним матеріалом, що надає їм властивості термосу. Для запобігання створенню вакууму та тиску в ємності зберігання, передбачений повітряний клапан.

Ємності приймання та зберігання:

Ємності призначенні для накопичення, підготовки, тимчасового та довготривалого зберігання продукту за умов, що не потребують здійснення теплового впливу.

Мають широке застосування в харчовій промисловості: ємності та резервуари, баки для води, ємності купажні, соле-цукророзчинники, дріжджемішалки, корита бродіння, силоси, витратні ємності, ємності для підготовки та зберігання миючих розчинів.

Технічні характеристики:

Ємності можуть додатково обладнатися перемішуючим пристроєм різних типів.

Різні типові конструкції:

Варіанти схем ємнісного обладнання з нержавіючої сталі:

Емкости из нержавеющей стали

Емкости из нержавеющей стали

Схема влаштування ємності з нержавіючої сталі з мішалками:

Емкости из нержавеющей стали

Компанія «ХІММАШНАФТОГАЗ» буде рада бачити Вас серед наших клієнтів та партнерів.Зворотній зв'язок