Контакти:

+38(067)982-86-83

E-mail: soleg.hng@gmail.com

Написати повідомлення


Адреса:

Україна

Житомирська обл., м. Коростень,

вул. В. Сосновського, 65д

Схема проїзду

Наша продукція
Устаткування, що виготовляється Компанією «ХІММАШНАФТОГАЗ», вноситься до проектів будівництва та відновлювальних ремонтів газової, нафтопереробної, коксохімічної, хімічної промисловості та металургії.

Методи неруйнівного контролю продукції:

Виробничі площі оснащені необхідним зварювальним та механообробним обладнанням, що дозволяють здійснювати:

– ножове різання листового металопрокату товщиною до 20мм;

– термічне різання листового металу товщиною до 160мм;

– вальцювання обичайок діаметром до 3400мм і товщиною стінки до 30мм;

– автоматичне зварювання та напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів корпусів діаметрів від 400мм до 3400мм з подальшим контролем якості зварних з’єднань неруйнівними методами РП та УЗД.

Наше підприємство націлене на модернізацію виробничих потужностей, щоб обладнання, що виготовляється, відрізнялося високою якістю.

При виготовленні обладнання застосовуються вуглецеві, низьколеговані, високолеговані (нікеле-і молібденовмісні) сталі.

Все обладнання відповідає галузевим нормативним документам та вимогам державних стандартів, що забезпечує тривалий термін служби за дотримання умов експлуатації.

На обладнання поширюється гарантія 18 місяців із моменту виготовлення або 12 місяців із моменту введення у експлуатацію.

При проведенні профілактичних заходів та дотримання правил експлуатації виробу, зазначених у паспорті, реальний термін служби резервуарів, посудин та ємностей нашого виробництва може значно перевищувати призначений виробником термін служби.

Виготовлення обладнання провадимо як за стандартною нормативно-технічною документацією, так і за індивідуальними технічними проектами Замовника.

ТОВ «ХІММАШНАФТОГАЗ» прийняло стратегію розвитку: бути визнаним лідером на ринку високотехнологічних видів продукції, удосконалювати систему роботи для найповнішого задоволення запитів споживачів.

У разі зацікавленості ми готові запропонувати Вам обладнання, яке відповідає вимогам українського та європейського ринків.

Сподіваємося, що ми відповідаємо тим високим критеріям, які пред’являє Ваше підприємство та підприємства цієї галузі до виробників теплообмінного, ємнісного та іншого обладнання.

Компанія «ХІММАШНАФТОГАЗ» буде рада бачити Вас серед наших клієнтів та партнерів.

Можливий експорт.Зворотній зв'язок