Контакти:

+38(067)982-86-83

E-mail: soleg.hng@gmail.com

Написати повідомлення


Адреса:

Україна

Житомирська обл., м. Коростень,

вул. В. Сосновського, 65д

Схема проїзду

Про компанію
Підприємство «Хіммашнафтогаз» – створено в 2011році, з того часу воно увібрало передовий виробничий досвід зарубіжних і вітчизняних підприємств.

ТОВ «ХІММАШНАФТОГАЗ» спеціалізується на виготовленні технологічного устаткування хімічної, біохімічної, нафтохімічної, нафтогазопереробної, металургійної, коксохімічної, ливарної, олійно-жирової, ефіроолійної, деревообробної промисловості та інших.

Мета компанії «ХІММАШНАФТОГАЗ»: постійно вдосконалювати внутрішні процеси в компанії, впроваджуючи та розробляючи нові рішення та розробки у процесі виробництва продукції.

Будучи заводом-виробником, ми завжди можемо запропонувати хороші умови співпраці та більш короткі терміни виготовлення обладнання, ніж компанії-посередники.

Крім цього, нам важлива наша репутація та перспектива довгострокових відносин з нашими замовниками, тому ми відповідально та уважно підходимо до кожного етапу виробництва обладнання, дотримуємось вимог стандартів, маємо необхідну дозвільну та внутрішню технологічну документацію.Зворотній зв'язок